Kronen Klasmann

Manicure hybrydowy, czyli inna alternatywa dla tipsów

Poszukując rozwiązań trwałych a jednocześnie niezbyt inwazyjnych i jak najmniej szkodliwych dla naszych paznokci, prędzej czy później trafiamy na hasło tak zwanego manicure hybrydowego. Cóż to takiego? Postarajmy się, więc przybliżyć pojęcie manicure hybrydowego.

Jest to bardzo popularny zabieg, będący ciekawą alternatywą dla dotychczas często stosowanych paznokci akrylowych czy też żelowych. Kobiety pragnące mieć względnie trwały wygląd paznokcia, nierzadko kamuflujący niedoskonałości własnego, wcześniej decydowały się na takową alternatywę.

Alternatywę, która bądź co bądź jest jednak sztucznym paznokciem, bezpośrednio niestety w sposób znaczący odbijająca się na zdrowiu i wyglądzie własnej płytki. Ze względu na skutki, o których powyżej wspomniano, cały czas trwały poszukiwania innych, nowocześniejszych rozwiązań, będącymi nie tylko trwałymi, ale także mało inwazyjnymi.

Takowym rozwiązaniem właśnie jest manicure hybrydowy, zwany także Shellac.

Kobiety najczęściej wybierają jedwabne suknie ślubne ze względu na wysoką jakość wykonania https://www.uroda-alice.pl/zabiegi/depilacja www.1jestkokon.com