Kronen Klasmann

Lipomasaż

Lipomasaż jest często wybieranym zabiegiem przez kobiety, które borykają się z problemem nadmiernego cellulitu i rozstępów. W czasie tego zabiegu wykorzystywana jest specjalna maszyna, który wykonuje masaż i delikatnie zasysa skórę ud, pośladów i brzucha.

W ten sposób zostaje poprawione krążenie krwi w organizmie i skóra zostaje „zmuszona” do zwiększenia produkcji kolagenu w skórze. Dlatego właśnie skóra dotknięta cellulitem i rozstępami zyskuje jędrność i gładkość.

Dodatkowo działa wzmacniająco na na skórę, dlatego jej wygląd ogólny poprawia się natychmiast po zabiegu. Taki masaż jest masażem wielofunkcyjny, ponieważ wzmacnia skórę, poprawia krążenie krwi, działa modelująco oraz wyszczuplająco.

Lipomasaż najczęściej wybierany jest przez kobiety po okresie ciąży, kobiety dojrzałe i osoby, które w krótkim czasie straciły sporo na wadze. W połączeniu ze zbilansowaną dietą oraz codziennymi ćwiczeniami, lipo masaż zmienia naszą skórę nie do poznania, a rozstępy i cellulit staje się mniej widoczny.

skleroterapia cennik http://montibello.pl/hair-care/produkty/