Kolory na naszych paznokciach

Kolory na naszych paznokciach

19 stycznia 2019 Wyłącz przez Joachim

Wspaniałą rzeczą, jeśli mówimy o manicure hybrydowym, jest cała gama barw dostępnych na rynku. Dająca możliwość doboru nie tylko podstawowego koloru, ale także różnych jego odcieni, w zależności od upodobań klientki i jej aktualnego nastroju.

Pamiętajmy jednak, że wybór, którego dokonujemy, jest długotrwałym, jego skutki będą z nami przez kilka dobrych tygodni. Codziennie będziemy się z nim budzili i kładli wieczorem spać.

Dlatego warto się przez chwilę zastanowić, szczególnie w sytuacji, gdy chcemy poszaleć feerią barw. Moda i jej najróżniejsze trendy dotykają także sferę kolorystyki paznokci.

Pojawiające się najróżniejsze kombinacje dają możliwość kobiecie po pierwsze, wyrażania siebie a po drugie, dostosowania wspomnianej kolorystyki do aktualnie panujących trendów. To pozwala na osiągnięcie efektu zarówno stonowanej klasyki jak i szalonej kobiety.

Możliwości mamy naprawdę sporo i tylko od nas zależy, w jaki sposób je wykorzystamy, jak wiele znajdziemy w sobie odwagi, aby wyjść poza klasyczne odcienie i łączenia barw.

http://montibello.pl/skin-product/uzupelniajace-post-depil-treatment/ cena pedicure