Francuska prostota stroju

Francuska prostota stroju

14 września 2018 Wyłącz przez Joachim

Często słyszy się, że Francuzki potrafią się ubrać. Co właściwie stoi za tym sformułowaniem? Dlaczego wydają nam się tak piękne, a jednocześnie wyglądają tak nonszalancko, jakby spędziły na przygotowaniu do wyjście 5 minut? Ich sekret tkwi w prostocie i przełamywaniu stylów.

Przede wszystkim – dobra baza. Dobrej jakości materiały, z których wykonane są części garderoby stanowiące podstawę stylizacji do klucz do sukcesu.

Rozwiązanie tak proste, a tak genialne. Doskonale dopasowane dżinsy, prezentujący się jak nowy t-shirt, ołówkowa spódnica w głębokim granacie to jedne z pierwszych kroków do francuskiego piękna.

Dalej przychodzą dodatki. Dobierane ze smakiem, podkreślające indywidualność, akcentujące prostotę ubioru.

Wielokolorowe chusty, kolczyk i bransolety w nasyconych barwach, delikatne i kobiece torebki. i wiele innych detali, które nadają bezceremonialnej elegancji stylizacji.

Dzięki nim zestawienie typu gładkie spodnie, t shirty pepe jeans oraz lniana marynarka w kolorze prezentować się będzie idealnie i z klasą.

Najbardziej odpowiednia sukienka na wesele to taka w której będzie Ci wygodnie opadające powieki poznań http://montibello.pl/skin-product/genuine-cell-anti-wrinkle-night-serum/